hlavní stránka

I

kontakt

I

o nás

I

technické informace

I

MATRIX 2

I

M 42

I

M51

I

SP

I

TRISTAR

I

HCP

I    FLEX
 
 
  O nás                                                                                                                                    www.legnex.cz
 
     
  Vítáme Vás na internetových stránkách firmy LEGNEX spol. s.r.o. Jablonec n.N, která byla založena v roce 1991, a již 15 let Vám poskytuje dodávky a servis nejvyšší technické úrovně a kvality. Jsme výhradním dodavatelem pilových pásů EBERLE(Německo) pro Českou republiku. Svařujeme všechny druhy a rozměry bimetalických pilových pásů na kov ve svém vlastním svářecím centru vybaveném nejmodernější technologií od firmy IDEAL(Německo). Dodáváme také strojní pásové pily - ruční, poloautomaty, automaty, až do průměru 2000mm, a svařovací dráty pro svařování v CO2.  
 
 
       
 
Naše firma je pravidelným účastníkem Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.    Navštivte nás!
 

  O Eberle                                                                                                                www.eberle-augsburg.de

 
  J.N. EBERLE & Cie. GmbH, Augsburg, Německo
Firma s dlouholetou tradici byla založena již v roce 1836 jako výrobce pilových nástrojů. Ve výrobním programu firmy je vedle pilových pásů i výroba řady speciálních za studena válcovaných pásů a planžet s vysokou přesností síly pásu a to i v toleranci 0,001 mm. Eberle je jedním z nejuznávanějších a nejkvalitnějších výrobců pilových pásů na světě. Svoje výrobky exportuje nejen do světových strojírenských velmocí, jakými jsou USA nebo Japonsko, ale také i do dalších 54 zemí světa. Dynamický vývoj nových materiálů, neustálá modernizace výrobních technologií a maximální důraz na kontrolu a spolehlivost výrobků řadí firmu EBERLE mezi nejprogresivnější a nejkvalitnější výrobce pásů na světě.
 
   
             
  Legnex spol. s r.o. + J.N. EBERLE & Cie. GmbH                                                                                       
 
Firma Legnex spol. s r.o.  a  J.N. EBERLE & Cie. GmbH vám nabízí špičkové pilové pásy na kov, které jsou zárukou vysoké kvality. Našim hlavním společným cílem je péče o zákazníka a jeho spokojenost.
 
                                               © Legnex spol. s r.o. ,  Želivského 5 ,  46604  Jablonec nad Nisou