hlavní stránka

I

kontakt

I

o nás

I

technické informace

I

MATRIX 2

I

M 42

I

M51

I

SP

I

TRISTAR

I

HCP

I    FLEX
 
 
  duoflex MATRIX 2
 
     

  

   Výhody

   - vysoká přesnost řezu

   - vysoká odolnost proti opotřebení díky legování kobaltem 8%

   - dlouhá životnost i při vysoce vibračních aplikacích

.

 

Pilový pás Matrix2 je vyráběn nasazením stejného nosného materiálu který je obohacen 4% chromu, stejně tak jako všechny ostatní vysoce hodnotné bimetalické pilové pásy. Vynikající vlastnosti řezných zubů při vysoce vibračním řezání jako např. při řezání slabostěnných trubek(profilů) a aplikacích řezání materiálu ve svazcích jsou dosažitelné díky nízkému obsahu wolframu a uhlíku. Vysoký obsah kobaltu v rozsahu  8% zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení řezných zubů. Tento pilový pás s vynikajícími vlastnostmi je vhodný pro středně legované oceli a neželezné kovy v automatickém režimu řezání. 

 
 
 
 
rozměr
[mm]
počet zubů na palec
2/3 3/4 4/6 5/8 6/10 8/12
27 x 0,90   DCS N/CS N N N
34 x 1,10 DCS DCS CS N    
 
 

N - normální zub je nejvhodnější pro řezání materiálů, které mají krátkou třísku a vysoký obsah uhlíku, jako je nástrojová ocel a litina. Tento zub je použitelný v širokém rozsahu na řezání malých průřezů a tenkostěnných profilů. 

 

           

CS - zub s pozitivním úhlem čela je použitelný pro všechny druhy oceli, zvláště pro materiály s dlouhou třískou, a houževnaté materiály (zušlechtěná ocel a vysoce legované materiály).

 
 

DCS - speciální zub s modifikovanou geometrií pro těžko obrobitelné, vysoce legované jakož i pro speciální slitiny (Cr-Ni-Ti)

 
 
 
 
                                               © Legnex spol. s r.o. ,  Želivského 5 ,  46604  Jablonec nad Nisou